Zápis dětí

Jak se přihlásit do jeslí JOY JESLE ?

Děti jsou do soukromého zařízení jeslí přijímány kdykoli během kalendářního roku, s ohledem na kapacitu zařízení a v souladu s Pravidly pro přijímání dětí do soukromého zařízení jeslí.
Přihlášení do soukromého zařízení jeslí je jednoduché. Napište na e-mail info@joyjesle.cz nebo vyplňte níže uvedený formulář a obratem obdržíte veškeré dokumenty a informace potřebné k zápisu Vašeho dítěte do soukromého zařízení JOY jeslí. Samozřejmě bude možné po zahájení provozu vyzvednout potřebné dokumenty i na osobní návštěvě v soukromém zařízení JOY jeslí.
Po doručení vyplněné „Žádosti o umístění dítěte v soukromém zařízení jeslí“ a po úhradě registračního poplatku ve výši 1 000,- Kč, který je splatný na účet organizace JOY jesle, s. r. o. (115 – 4137560277/0100), variabilní symbol – rodné číslo dítěte bez lomítka, může být dítě zapsáno a o jeho přijetí budou rodiče dítěte písemně informováni, v souladu s Provozním řádem soukromého zařízení jeslí.


Poptávkový formulář

Ochrana proti Spamu

Dokumenty ke stažení

Informace pro rodiče
PDF (187.76 KB)

O nás

JOY jesle, s. r. o., vznikly v roce 2017, a i když jsou mladou organizací, není pro ně žádnou překážkou poskytovat rodičům a jejich dětem kvalitní služby v oblasti soukromého zařízení jeslí. Mimo péči o děti budou jesle nabízet i služby pro těhotné ženy, ženy po porodu a jejich narozené děti. Mimo plánované a vyhlašované kurzy budou jesle dále nabízet cvičení pro těhotné ženy, ženy po porodu a cvičení rodičů s dětmi. Dále se připravují i další aktivity, o kterých budou jesle pravidelně informovat.

Zobrazit více

Kontaktní formulář

Ochrana proti Spamu